Ota yhteyttä

Olemme valmiina auttamaan teitä

Sähköposti

Vastaamme 24 tunnin kuluessa

PUHELIN

Arkisin kello 8–16 

Osoite

01510 Vantaa – Suomi

5 sekuntia

Näin nopeasti vastasimme puhelimeen keskimäärin, kun asiakkaamme soittivat vuonna 2021. Olisimme luultavasti olleet muutaman sekunnin nopeampia, jos meidän ei olisi tarvinnut saada välillä myös kahvia.

Haluaisitteko esittelyn SMS-Service palvelusta?

Tutustu tiimimme

Jussi Torvinen

Country Sales Manager - Suomi

jussi@blueideafinland.fi

+358 4059 37328

Otto Liljeström

Account Manager - Suomi

otto@blueideafinland.fi

+358 50 351 3841

Flemming Bøgely

CEO

flemming@blueidea.dk

+45 26 86 69 69

Mathias Styven Ehlers

CCO

mathias.ehlers@blueidea.dk

+45 81 10 14 14

Nina Holstrup

Asiakaskonsultti

nina@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Christina Conradi

Asiakaskonsultti

christina@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Mathias Lindholm

Viestintäkonsultti

mathias@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Peter Frost

Projektipäällikkö

peter.frost@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Arne Sostack

Senior Software Developer

arne@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Claus Elmann

Senior Software Developer

claus@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Jeppe Gyberg

Full-Stack Developer - harjoittelija

jeppe@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Peter Rask Kristensen

Frontend Developer

peter@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Mike Høgdal Thomsen

Account Manager - Tanska

mike@blueidea.dk

+45 30 64 47 47

Magnus Andersson

Country Sales Manager - Ruotsi

magnus@blueidea.se

+46 (0) 723 36 56 56

Philip Tennevi

Account Manager - Ruotsi

philip@blueidea.se

+46 (0) 723 36 56 57

Lone Rønbjerg Fuglbjerg

Taloushallinto

finance@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Jon Risvig

Hallituksen jäsen

jon@vpkapital.dk



Klaus Bülow Davidsen

Hallituksen puheenjohtaja

klaus@vpkapital.dk



Seuraa meitä sosiaalisessa mediassa ​

Seuraa meitä sosiaalisessa mediassa

... lue lisätietoa ja tutustu toimintaamme.